Szukasz ciekawego kompleksu na spędzenie urlopu z rodziną, na imprezę firmową, bądź organizację imprezy rodzinnej, firmowej, komunii, chrzcin a nawet wesela?

Odwiedź stronę: http://krakowiacyigorale.pl – Sprawdź ofertę tego urokliwego miejsca a zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

Hotel, restauracja, zajazd – ma dla Państwa bardzo bogatą ofertę usług noclegowych, gastronomicznych, konferencyjnych, w miejscu, które nie tylko zachwyca wyglądem z zewnątrz i klimatem, ale również przepyszną kuchnią i luksusowymi, klimatycznymi pokojami.

Wystrój wnętrz zarówno hotelu jak i restauracji to połączenie dwóch regionalnych stylów: góralskiego i galicyjskiego.

Marzyło Ci się wesele w góralskim stylu, w urokliwym miejscu, na świezym powietrzu, z możliwością noclegów? Szukasz miejsca, gdzie kuchnia Cię zachwyci? Gdzie będziesz mógł zorganizować imprezy okolicznościowe dla swojej rodziny czy pracowników? Jeśli na którekolwiek z tych pytań, Twoja odpowiedź brzmi: tak! – Kompleks Krakowiacy i Górale spełnią Twoje oczekiwania!

Zakres usług kompleksu:

konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, różnego rodzaju imprezy tematyczne,

– przyjęcia okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny, koktajle, obiady, kolacje,

– imprezy plenerowe z grillem.

Szukasz miejsca na naprawdę dużą ilość gości? Kompleks Krakowiacy i Górale mają w swojej ofercie sale na 500 osób, salę na 160 a także stodołę plenerową, która pomieści aż 600 osób.

Kuchnia regionalna smaczne dania góralskie!

Co znajdziecie w ofercie szefa kuchni?

Między innymi: kwaśnica na gęsinie, szaszłyki z indyka, golonko opiekane na chrupiąco, filet z kaczki, pieczeń z dzika, gęś wiejska i wiele wiele innych.

Ponad to: Na stronie możecie zarezerwować lożę bądź stolik a dodatkowo zamówić przepyszne domowe przetwory (marynowane grzyby, warzywa, kompoty, dżemy, konfitury) a także ciasta i torty. Możecie również kupić pierogi, kluski czy makarony – a to wszystko przygotowywane jest ze swojskich jajek, prosto od góry, z mąki z młyna a także z mięs i wędlin wędzonych przez szefa tutejszej kuchni.