Planujesz rodzinny wyjazd, lecz nie masz samochodu, który zapewni wszystkim miejsce? A może szukasz przestronniejszego rozwiązania, które zapewni wszystkim uczestnikom wyjazdu wygodę i komfort?

Ruszamy na rodzinną wycieczkę – jakie środki transportu mamy do wyboru?

Każdy z nas potrzebuje czasami chwili wytchnienia i oderwania się od pracy, czy codziennych obowiązków. Dlatego, kiedy tylko nadarza się okazja, warto zebrać swoich bliskich i wybrać się na wycieczkę. Niektórzy z nas pewnie postawią na wyjazdy zagraniczne, ale Polska też jest piękna i daje mnóstwo możliwości spędzenia czasu i wypoczynku. Na jaki jednak środek transportu postawić? W głowie od razu nasuwa się myśl, że na swój własny samochód i nie w tym nic dziwnego, w końcu to swoje auto znamy najlepiej. Jednak, gdy w grę wchodzi wyjazd w kilka osób, to samochód osobowy zwykle okazuje się za mały. Co w takich przypadkach robić? Może pociąg lub autobus? Pociąg wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale dowiezie nas tylko na stację. Później będziemy musieli przerzucić się na taksówkę lub inne środki lokomocji. Autobus już nie zapewnia takiego komfortu i zwykle podróż trwa bardzo długo. Czy to oznacza, że nie mamy szans na lepszą podróż? Okazuje się, że rozwiązanie czeka na wyciągnięcie dłoni. Zastanawiasz się, o czym mowa? Oczywiście o busie i nie mówimy tutaj o zakupie, lecz o wynajmie busa śląsk.

Busem na rodzinny wyjazd

Busy to przestronne pojazdy, które zapewniają bezpieczne oraz komfortowe podróżowanie. Co ważne, są to pojazdy przystosowane do przewozu sześciu, siedmiu, a nawet dziewięciu osób, więc idealnie nadają się na wyjazdy dla większej rodziny. Aby wybrać się na wycieczkę busem, wcale nie musimy go kupować, bo istnieje coś takiego jak wynajem busów śląsk. Świadczy go najlepsza firma na terenie Śląska – KRÓL rent a car. To profesjonalna i doświadczona wypożyczalnia busów, która doskonale wie, co należy zrobić, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego udostępnia bardzo szeroką flotę samochodową, na którą składają się właśnie busy, samochody dostawcze oraz brygadówki. Oferowany wynajem busów przez KRÓL rent a car zawsze dostosowany jest do indywidualnych potrzeb, co oznacza, że możemy wypożyczyć bus zarówno na kilka godzin, jak i kilka dni. Jakby tego było mało, na czas najmu wypożyczalnia busów zapewnia nam wsparcie serwisowe oraz samochód zastępczy w przypadku awarii. Dzięki temu nie musimy się martwić awariami, czy usterkami. Jeśli do takich dojdzie w czasie naszego rodzinnego wyjazdu, wypożyczalnia szybko zapewni samochód zastępczy i będziemy mogli kontynuować swoją podróż wypożyczonym busem ze Śląska.