Urodziny, impreza kawalerska, wesele, Dzień Dziecka czy otwarcie sklepu – balony z helem to kapitalny pomysł na dekorację niezależnie od okoliczności.

 

Ważne okazje będą wyjątkowe wtedy, gdy będą towarzyszyły im dopasowane do nich dekoracje. Doskonałym pomysłem będą balony z helem, z których można przygotowywać piękne kompozycje. Różnorodne kształty i kolory powodują, że można dopasować je do wielu wydarzeń. By przyszykować piękne dekoracje, wystarczą balony i butle z helem do balonów, ale można również zdecydować się na gotowe zestawy okolicznościowe przygotowane na zamówienie.

 

Kiedy warto wybrać balony z helem?

Hel jako gaz lżejszy od powietrza powoduje, że napełnione im balony unoszą się. Dzięki temu można przygotować niesamowite kompozycje, które zachwycają swoim uroczym wyglądem.

 

Napełnione helem balony świetnie nadają się na wiele okoliczności, między innymi na urodziny, imieniny, rocznice, przyjęcia kawalerskie, panieńskie czy na wesela. Również mogą towarzyszyć innym okazjom, na przykład otwarciom sklepów, hoteli, restauracji, dlatego mają niemalże nieograniczone zastosowanie.

 

Balony z helem – przegląd kompozycji

Wystarczą odpowiednio dobrane balony i butle z helem do balonów, aby przygotować oryginalną kompozycję dopasowaną do każdego wydarzenia. Helem napełnia się popularne balony gumowe, ale także balony foliowe, które przybierają różnorodne kształty, na przykład liter, cyfr, zwierzątek, przedmiotów.

 

Wśród ciekawych kompozycji z balonami z helem w roli głównej znajdują się:

  • bukiety balonów – różnorodne balony zebrane razem ze sobą, aby uzyskać efekt bogatego bukietu, można wręczyć go w prezencie albo umieścić na stole lub podłodze z dedykowanym obciążnikiem
  • balony pod sufitem – wypełnione helem balony przewiązane długimi wstążkami, które umieszczane są pod sufitem pomieszczenia, by stworzyć niebanalną dekorację
  • poczta balonowa – pudełko wypełnione balonami z helem, które po otwarciu daje efekt niespodzianki, świetny pomysł na niebanalny podarunek

 

Gdzie kupić balony i butle z helem?

Aby stworzyć stylowe kompozycje z balonów z helem, potrzebne będą do tego balony oraz butle z helem do balonów. Wszystkie te produkty można kupić obecnie w firmach specjalizujących się w sprzedaży artykułów dekoracyjnych tego typu – również online z szybką dostawą do domu.

 

Druga opcja to skorzystanie z usług firm wykonujących dekoracje balonowe na zamówienie. Wtedy można otrzymać zachwycającą kompozycję dopasowaną do okazji – specjaliści w tej dziedzinie zadbają o to, aby była niezwykła!